Mutfak Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Mutfak Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, en büyük yangın riski bulunduran mutfağınızın güvenliğini sağlamak için kurulan bir sistemdir. Aniden başlayan ve önlemenin güç olduğu olası yangın durumlarında, otomatik entegrasyon ile güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, en büyük yangın riski bulunduran mutfağınızın güvenliğini sağlamak için kurulan bir sistemdir. Aniden başlayan ve önlemenin güç olduğu olası yangın durumlarında, otomatik entegrasyon ile güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

Davlumbaz Söndürme Sistemi Nasıl Çalışır?

Mutfağınızda meydana gelebilecek olası yangın durumlarında en hızlı ve güvenilir şekilde yangını söndürmek otomatik olarak davlumbaz yangın söndürme sistemleri ile mümkündür. Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, güvenliğinizi tehdit eden durumlarda en etkili çözüm olarak kullanılmaktadır.

Pişirdiğiniz yemeklerden çıkan yağ ve duman ani yangınlara sebep olabilir. Özellikle de davlumbazın aşırı ısınması halinde, algılayıcı sensörler devreye girer ve yangına otomatik olarak müdahale eder.

Mutfak Davlumbaz Söndürme Sistemi

Davlumbazlar, mutfağınızda oluşan yoğun duman ve yağ çıkışını sağlar. Olası yangın durumlarında algılayıcı sisteme sahip mutfak davlumbaz söndürme sisteminiz varsa, anında müdahale ile söndürme imkanına sahipsiniz demektir. Otomatik yangın söndürme sistemleri, bu gibi durumlarda yangın büyümeden en hızlı şekilde kontrol altına almanıza yardımcı olur.

Davlumbaz Söndürme Sistemi Yönetmeliği ve Zorunluluk Halleri Nedir?

Yoğun hizmet veren bir mutfağınız varsa can ve mal güvenliğini sağlamak en büyük sorumluluğunuzdur. Peki, zorunluluk halleri nelerdir? İşte, detaylar;

  • Davlumbaz yangın söndürme sistemleri hakkında müşterilere bilgilendirme yaparken Davlumbaz Söndürme Sistemi Yönetmeliği detaylarına göre yönlendirmelerimizi sağlamaktayız.
  • Mutfağınızın 100 kişiden daha çok kişiye mi yoksa daha az kişiye mi hizmet sunduğunun belgelendirmesi ise yapılmalıdır. Fazla ise, mutfağınızın davlumbazına otomatik söndürme sistemi takılmalıdır.
  • 100 kişiden fazla kişiye hizmet veriyorsanız ocağınızda kullandığınız gazın özelliklerine göre gaz algılama, kesme ve uyarı tesisatı da kurulmalıdır.

Mutfak Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemi Fiyat Belirleme Nasıl Yapılır?

Davlumbaz yangın söndürme sistemi hesabı, firmamızın fiyatlandırma sürecinde belirli bir etkendir. Yangın algılayıcı sensör sayısı ve kurulum yapılacak olan sensör yeri, nozul sayısı ve uygulanması gereken yöntem hakkında öncelikle sizleri bilgilendirme sağlamaktayız.

Yangın anında manuel olarak söndürme girişiminde bulunmak, sizin ve personelin güvenliğini olumsuz yönde etkileyebilir. Otomatik mutfak yangın söndürme sistemi kullanarak olası yangınlara karşı önlem almanın maliyeti ise oldukça düşüktür.

Otomatik olarak davlumbaz içine en hızlı şekilde ulaşarak müdahale edebilen sistemi tercih etmeniz, güvenliğinizi korumak açısından oldukça önemlidir. Davlumbaz yangın söndürme sistemleri için hizmet talebinde bulunmak istiyorsanız şirketimizle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Arama Yap