Mutfak Yangın Söndürme Sistemleri

Mutfak Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, olası yangın anında otomatik olarak yangına müdahale ederek güvenliğinizi sağlar. Mutfak kazalarına sebebiyet veren durumlarda, hızlı ve doğru bir şekilde müdahale edilmediğinde olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle, davlumbaz içi otomatik yangın söndürme sistemleri kurulumunun sağlanması ve güvenlik için gerekli önemlerin alınması önemlidir.

Ürün Açıklaması

Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, olası yangın anında otomatik olarak yangına müdahale ederek güvenliğinizi sağlar.

Mutfak kazalarına sebebiyet veren durumlarda, hızlı ve doğru bir şekilde müdahale edilmediğinde olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle, davlumbaz içi otomatik yangın söndürme sistemleri kurulumunun sağlanması ve güvenlik için gerekli önemlerin alınması önemlidir.

Mutfak Yangın Söndürme Sistemi Gerekli mi?

Davlumbaz Söndürme Sistemi Yönetmeliği uygunluğuna göre müşterilerimize otomatik yangın söndürme sistemi hakkında gerekli yönlendirmelerimizi sağlıyoruz. Personel ve müşteri güvenliğini sağlamak açısından bu detay oldukça önemlidir. Bu nedenle, mutfak davlumbaz söndürme sistemi kurulumu, 100 kişiden daha fazla kişiye hizmet veren mutfaklar için Davlumbaz Söndürme Sistemi Yönetmeliği ile zorunlu kılınmıştır.

Davlumbaz Söndürme Sistemi Nasıl Çalışır?

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, otomatik olarak dedektörler yardımı ile yangını kontrol altına almaya yarayan sistemdir. Olası tehlike anında, sensörler henüz devreye girmeden de manuel olarak sistem çalıştırılabilmektedir. Mutfakta ulaşılması kolay olan bir yere monte edilmiş buton halkası ile de istenilen müdahale gerçekleştirilebilir.

Otomatik Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Sıcaklığı algılayan ısı dedektörleri kumanda panosunu devreye sokar. Pano içindeki basınçlı kapsül patlar ve yangın söndürme cihazına bağlı olan valf harekete geçer. Kol, pistonuna basınç uygular ve söndürücü sıvının deşarj hattı tarafından nozullar aracılığıyla istenilen bölgeye boşalmasını sağlar. Bu sayede, manuel kontrole gerek olmadan otomatik olarak yangın algılanır ve büyümeden engellenmiş olur.

Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri ve Ocak Üstü Yangın Söndürme Sistemi

Mutfağınızda maksimum güven ortamını sağlamak için davlumbaz içine, baca içine ve ocak üstüne uygun şekilde söndürme sistemi hesabı sağlıyoruz. Özellikle de yağ yangınlarında meydana gelen aşırı dumanı mutfağınızdan çıkartmak için otomatik söndürme sistemine yer veriyoruz.

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, mutfağınız için tercih edebileceğiniz en güvenilir ve en kullanışlı yöntemdir.

Davlumbaz Yangın Söndürme Tüpü Fiyatları Nedir?

Mutfağınızın ihtiyacı olan söndürme sistemi uzman personelimiz tarafından hesaplanarak hazırlanmaktadır. Söndürme sisteminde ihtiyaç duyulan tüp sayısı ve büyüklüğüne göre dolum maliyeti değişiklik gösterebilmektedir. Mutfak davlumbaz yangın söndürme sistemi fiyat bilgisi almak ve mutfağınız için davlumbaz yangın söndürme sistemi hesabı yapılması için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli malzemeler ile üst düzey standartlarda üretilen, son derece güvenli bir davlumbaz yangın söndürme sistemine sahip olacaksınız.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Arama Yap